top of page
< Back

Başkan Şükrü Aydemir'den anlamlı ziyaretler

ARTVİN/HOPA-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, geçtiğimiz gün bir takım ziyaretlerde bulundu.

Özverili çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Başkan Aydemir, Hopa Ziraat Odası ve Hopa Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi'ni ziyaret etti. Ziyaretleriyle ilgili genel bir değerlendirmede bulunan Başkan Aydemir, misafirperverliklerinden dolayı başkanlara teşekkür ederek:" Chp Hopa ilçe örgütü olarak ziyaretlerimize devam ediyoruz. Geçtiğimiz gün de Hopa Ziraat Odası Başkanı Olcay Muti ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Seçimlerden dolayı geçte olsa yapmış olduğumuz ziyarette yeni görevlerinde başarılar diledik. Hemen akabinde Hopa Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifine yeni başkan seçilen Ünsal Uzunkaya ve yönetimini kuruluna ziyaret ettik. Hopa sanayisinin bölgemizde tüm araç tiplerine müdahale edecek donanıma sahip olduğu, Hopa'nın bir ticaret merkezi olduğu konularında hoş sohbet ederek yeni görevlerinde başarılar diledik. Hem Başkan Muti hem de Uzunkaya'ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Şükrü Aydemir'den anlamlı ziyaretler

ARTVİN/HOPA-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, geçtiğimiz gün bir takım ziyaretlerde bulundu. Özverili...

bottom of page