top of page
< Back

Finans Merkezi işçileri hakları için direnişte

İSTANBUL- Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde inşaat işleri tamamlanmadan açılan, günümüzde bina içlerinde ve bağlantı yollarında yapım işleri süren İstanbul Finans Merkezi'ndeki inşaat işçileri gaspedilen hakları için Palladium Tower plaza önünde direnişe başladı İnşaat işçileri, Finans Merkezi Halkbank şantiyesinde hakları için direnişe başladı. İşçiler, " İzomas Şirketler Grubu ve YDA firmalarının gaspettiği haklarımızı alana kadar direneceğiz" dedi.
Dev Yapı-İş ve İnşaat-İş Sendikası, Finans Merkezi Halkbank şantiyesinde çalışan üyelerinin hakları için direnişe başladı.
İnşaat-İş Sendikası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Finans Merkezi Halkbank şantiyesinde çalışan üyelerimizin İzomas Şirketler Grubu ve YDA firmaları tarafından gaspedilen hakları için İzomas firmasının bulunduğu Palladium Tower plazası önünde direnişe başladık. İzomas Şirketler Grubu ve YDA firmalarının gasp ettiği haklarımızı alana kadar direneceğiz ” ifadelerini kullandı.

Finans Merkezi işçileri hakları için direnişte

İSTANBUL- Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde inşaat işleri tamamlanmadan açılan, günümüzde bina içlerinde ve bağlantı yollarında yapım...

bottom of page