• HaberciGazete

Çotanak Kart sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyorBURSA - Bursa Giresunlular Derneğinin geçen Ramazan Ayında hayata geçirdiği Çotanak Kart projesi hızla büyümeye devam ediyor.

Bursa Giresunlular Derneği tarafından hazırlatılan ve ihtiyaç sahiplerinin market alışverişlerini yapabilmeleri için geliştirilen Çotanak Kart şimdide derneğe burs başvurusunda bulunan üniversite öğrencilerinin adına çıkartılarak dağıtılmaya başladı.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak bursagiresunlular.com web sitesini ve kuzeyyildizitv.com internet televizyon kanalını hizmete sokan Bursa Giresunlular Derneği geleceğimiz olan gençlerimizi de unutmayarak 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı burs başvurularını almaya başladı.


Bursa da okuyan, Giresunlu Üniversite Öğrencilerine Burs ve Çotanak Kart desteği

Burs başvurusu için Bursa’da ikamet edip, Giresunlu ailenin evladı olması ve derneğe üye olunması kriterini belirlediklerini söyleyen Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş; “Derneğimize burs için başvuru yapan tüm Üniversite öğrencilerimiz için, derneğimiz tarafından isimlerine çıkartılan Sodexo Çotanak Alış Veriş Kartlarına gerekli para yüklemelerini yaptık, kullanıma açtık. Burslarını da inşaallah Kasım ayında hesaplarına yatırmaya başlayacağız. Öğrenci kardeşlerimiz kartlarını İl Dernek merkezinde alabileceklerdir. Bunun yanında Üniversitelerde başarılı olan Bursa’da ikamet eden Giresunlu olmayan öğrenci kardeşlerimiz için ise % 20’lik bir kontenjanımız bulunmaktadır” dedi.


Kaynak : Erdal Avcı / Bursa

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör