top of page
  • HaberciGazete

ADD Arhavi kurban bağışı bekliyorAtatürkçü Düşünce Derneği Arhavi Şube Başkanı Emine Hekimoğlu Kurban Bayramı’nda kurban bağışı yapmak isteyenlerin ihtiyaçlı öğrencilerin eğitimine katkı amacıyla kullanılmak üzere derneklerine bağış yapmalarını talep etti.


Hayati Akbaş

ARHAVİ-Atatürkçü Düşünce Derneği Arhavi Şube Başkanı Emine Hekimoğlu Kurban Bayramı’nda kurban bağışı yapmak isteyenlerin ihtiyaçlı öğrencilerin eğitimine katkı amacıyla kullanılmak üzere derneklerine bağış yapmalarını söyleyerek şu açıklamayı yaptı.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.” diyen Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini, görüş ve düşüncelerini savunan Atatürkçü Düşünce Derneği Arhavi Şubesi olarak Atatürk’e, Atatürkçülüğe inanan üyelerimiz ve gönül dostlarımızla birlikte öncelikle ihtiyaçlı ve başarılı öğrencilerimize kuruluşumuzdan beri eğitim bursları veriyoruz. Maddi ve manevi dayanışmanın; sevginin, saygının, hoşgörünün ve barışın doruğa ulaştığı yaklaşan Kurban Bayramı’nda gerek kurban bağışlarını, gerekse de size göre anlamlandırdığınız maddi yardımlarınızı derneğimizin

İŞ BNK ŞB. HESAP NO /IBAN: 9110-0461345

TR74 0006 4000 0019 1100 4613 45 no’lu burs hesabına yatırabilirsiniz.

Bu vesile ile tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, huzurlu, sağlıklı, barış içinde aydınlık günler diliyorum. Sevgi ve saygılarımla”.


17 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page