top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Artvin'de 'su şenliği'ne yoğun katılımArtvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Su Şenliği Etkinliği" tamamlandı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Su Şenliği Etkinliği" tamamlandı. 4-6 Yaş arası çocukların katılımıyla 6-10 Haziran 2022 tarihleri arasında Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan Su Şenliği ve Eğlence Parkuru etkinlikleri yoğun katılımla gerçekleştirildi.Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Okul Öncesi çocuklara yönelik Su Şenliği Etkinliği, Artvin Vali Yardımcısı Onur Özaydın, Artvin Vali Yardımcısı Alay Yazıcı, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Orhan Özgüler, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran'ın katılımları ile tamamlandı.

Su Şenliği etkinliğine katılan Okul Öncesi çocuklarına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından program sonunda Katılım Belgeleri verildi.

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page