• HaberciGazete

Artvin'den 'beşibiryerde' haberVALİ YILMAZ DORUK, TRAFİK DENETİM UYGULAMASINA KATILDI.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri tarafından il merkez Köprübaşı mevkiinde yapılan denetime katılan Doruk, burada sürücülerle bir süre sohbet ederek trafik işaret ve kurallarına uymaları konusunda daha hassas olunmasını istedi.ARTVİN-Artvin İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri tarafından il merkez Köprübaşı mevkiinde yapılan denetime katılan Doruk, burada sürücülerle bir süre sohbet ederek trafik işaret ve kurallarına uymaları konusunda daha hassas olunmasını istedi.

Doruk, İçişleri Bakanlığının konu ile alakalı yayınladığı genelgeler doğrultusunda uygulanan etkin, sürekli ve yoğunlaştırılmış trafik denetimleri sayesinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin daha üst seviyede olacağını belirterek uygulamalarda görev alan tüm personele görevlerinde başarılar diledi.

Yapılan denetimlerde İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Vali Yılmaz Doruk’a eşlik etti.


ACAR’DAN HOPA YAVUZ SELİM ORTAOKULU’NA ZİYARET

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Hopa Yavuz Selim Ortaokulunu ziyaret etti.HOPA-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Hopa Yavuz Selim Ortaokulunu ziyaret etti. Okul da hafta sonu yapılan eğitim faaliyetlerini yerinde inceleyen Acar, eğitim yöneticilerinden ve öğretmenlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Acar, mesai mefhumu gözetmeden öğrencilerin eğitimi için hafta sonu da çalışmalarına devam eden öğretmenlerle bir araya gelerek göstermiş oldukları özveriden ötürü öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Acar'a ziyaretlerinde Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın eşlik etti.


KAYMAKAM GÜRKAN HOPA GÜMRÜĞÜNÜ İNCELEDİ

Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ile beraber Hopa Gümrük Sahasında incelemelerde bulundu.HOPA-Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ile beraber Hopa Gümrük Sahasında incelemelerde bulundu.

Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Hopa Gümrük Müdürü Atilla Karataş ve HOPAPORT yetkililerinden işleyiş hakkında bilgiler aldı

Liman sahasındaki çıkışlarla alakalı olarak araçların tek gişede işlem görmesi ve iç gümrük işlemini yapmış olan Erzurum-Artvin istikametinden gelen araçların Arhavi’ye gitmeden sıra fişi almaları hususunda görüşmeler gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamı Üçüncü, konuyla ilgili gümrük çıkışında diğer araçlara eklenme ya da 1. Tır parkında o araçlara sıra fişi verilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. Bir hafta sonra Nakliyeci, Gümrük Komisyoncusu TSO üyeleriyle birlikte Gümrük Yetkililerinin de katılacağı, İlçe Kaymakamı Gürkan Üçüncü Başkanlığında bir toplantı yapılmasına, davet ve organizasyonun Hopa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenmesine karar verilmesi ardından incelemede sona erdi.


ARHAVİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ YEREBAKAN’DAN VEDA ZİYARETİ…

Arhavi İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan emekliliğe ayrılması nedeni ile gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Arhavi Belediyesine ziyarete bulundu.ARHAVİ-Arhavi İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan emekliliğe ayrılması nedeni ile gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Arhavi Belediyesine ziyarete bulundu.

Belediye Başkan Vekili Birkan Uyanık, emekli ilçe emniyet müdürü Sefer Yerebakan’ı makamında ağırladı. Ziyarette belediye zabıta müdürü Turgay Lakerta’da yer aldı.

Başkan Vekili Birkan Uyanık, ilçemizde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sefer Yerebakan’a teşekkür ederek, belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu adına kendisine plaket takdim etti.OCAKÇI’DAN BİR DİZİ ZİYARET

Türk Sağlık-Sen Artvin Şube Başkanı Turgut Ocakçı bir dizi ziyarette bulunduARTVİN- Türk Sağlık-Sen Artvin Şube Başkanı Turgut Ocakçı İlk olarak Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü’yü makamında ziyaret ederek Hopa’ya “Hoş geldiniz” dedi ve yeni görevinde başarılar diledi.

Ocakçı ziyarette Kaymakam Gürkan’a Artvin Türk Sağlık-Sen olarak yaptıkları sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kaymakam Gürkan’da nazik ziyaretleri ve verdiği bilgilerden dolayı Ocakçı’ya teşekkür etti.

Vali yardımcısı Özaydın’a ziyaret

Başkan Ocakçı diğer bir ziyaretini Artvin’de yaparak İl’de sağlıktan sorumlu Vali Muavinlik Makamına atanan Onur Özaydın’ı makamında ziyaret etti, Ziyarette Artvin Türk Sağlık-Sen olarak İl genelinde yaptıkları sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdi ve kendisine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.,

Vali yardımcısı Özaydın’da ziyaret için Ocakçı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gümüşhane Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ziyaret

Turgut Ocakçı bir sendikal çalışma için bulunduğu Gümüşhane’de Türk Sağlık-Sen Artvin ve Gümüşhane Yönetim Kurulu olarak Gümüşhane Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ziyaret etti. Sendikal çalışmalar ve sağlık alanındaki gelişmeleri de içeren konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunan ziyaret sıcak ve samimi ortamda geçti.

Ocakçı kendilerine karşı göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı Gümüşhane Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ’ye şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi..

Haberler ve görseller: Hayati AKBAŞ / ARTVİN

29 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör