• HaberciGazete

Artvin'den "beşibiryerde" haberlerBAYRAKTUTAN VE BELEDİYE BAİKANLARINDAN DAMAL BELEDİYESİNE ZİYARETARDAHAN-CHP YDK Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan beraberinde Belediye Başkanı Demirhan Elçin CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ile birlikte Damal Belediye Başkanı Ergin Önal’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, ülke gündemi ve belediyecilik üzerine bir süre sohbet edildikten sonra belediye binası önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.


ŞAVŞAT’TA BAŞKAN ACAR’DAN İİTFAİYECLERE ZİYARET

İtfaiyecilik Haftası kapsamında Belediye Başkanı Nihat Acar, Belediye İtfaiye Amirliği'ni ziyaret ederek personele pasta ikramında bulunduŞAVŞAT-İtfaiyecilik Haftası kapsamında Belediye Başkanı Nihat Acar, Belediye İtfaiye Amirliği'ni ziyaret ederek personele pasta ikramında bulundu ve haftalarını tebrik etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nihat Acar: "İtfaiyecilik özveri isteyen bir meslek. Özellikle Şavşat'ta itfaiyeci olmak daha da fazla özveri gerektiriyor. Belediyemizin elindeki kısıtlı imkânlarla 65 köy ve ilçe merkezine yetişmeye çalışıyorsunuz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum" dedi.


ARDANUÇ KAYMAKAMI POÇANOĞLU, KÖYLERDE BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

Ardanuç Kaymakamı Poçanoğlu, Köylerde Bir Dizi Ziyarette BulunduARDANUÇ-Ardanuç Kaymakamı Ahmet Salih Poçanoğlu, köy ziyaretleri kapsamında beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Harun Özdemir, Köylere Hizmet Götürme Birliği Teknik Personeli Muhammet Özcan ile birlikte köylerde bir dizi ziyarette bulundu.

Kaymakam Poçanoğlu, Köydes projeleri kapsamında Kutlu, Kapıköy, Bağlıca, Yolağzı ve Yaylacık köylerini ziyaret ederek köyde yaşayan vatandaşlarla ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek köy halkının istek ve sorunlarını yerinde dinledi.

Köy ziyaretleri kapsamında Kaymakam Poçanoğlu, köy muhtarları ve köy halkı tarafından sıcak bir ortamda karşılandı.


HOPA’DA YEDAM AÇILDI

Artvin Yeşilay Şube Başkanı Av. Tuncer Başer ve Hopa ilçesinde ilk kez açılan YEDAM( Yeşilay Danışma Merkezi) görevlileri İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'ı makamında ziyaret ettiler.ARTVİN-Artvin Yeşilay Şube Başkanı Av. Tuncer Başer ve Hopa ilçesinde ilk kez açılan YEDAM( Yeşilay Danışma Merkezi) görevlileri İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'ı makamında ziyaret ettiler.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Acar'ın YEDAM çalışmaları hakkında bilgilendirildiği ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve YEDAM arasında yapılacak işbirliği içinde yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

Ziyaretin sonunda Acar, ziyaretlerinden dolayı Tuncer Başer ve YEDAM görevlilerine teşekkürlerini belirtti.


ARHAVİ’DE Y. HACILAR MAHALLESİ TAŞ DUVAR ÇALIŞMASI TAMAMLANDI…

Arhavi Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ-Arhavi Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçede Yukarı Hacılar Mahallesinde yapımına başlanan taş istinat duvar çalışması tamamlanarak güzergâh güvenilir hale getirildi.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun talimatlarıyla Y. Hacılar Mahallesinde toprak kayması nedeni ile meydana gelen tahribatın önüne geçmek ve mahalle yolunun daha güvenilir hale gelmesini sağlamak amacıyla bir süre önce taş istinat duvarı çalışması başlatılmıştı.

Söz konusu bölgede belediye fen işleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda sona gelindi. Taş duvar çalışması tamamlanarak güzergâh daha güvenilir hale getirildi.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu imkanlar nispetinde, ihtiyaç ve öncelik sırasına göre alt ve üst yapı çalışmalarına devam edileceğini belirterek, yapımı tamamlanan söz konusu bölgenin mahalle sakinlerine ve ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.


Haberler ve görseller: Hayati AKBAŞ/ ARTVİN

17 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör