top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Artvin Hopaspor-Bergama Belediyespor depremzedeler için oynayacakARTVİN - Artvin Hopaspor, 12 Mart Pazar Günü Hopa ilçe Stadında Bergama Belediyespor ile karşılaşacak. Artvin Hopaspor 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınları tribünlere davet etti. Artvin Hopaspor Yönetimi, protokol kombine kartı olan taraftarların kombine kartlarını eşlerine vererek, kadınların karşılaşmayı protokolden izlemeleri için davette bulundu. Ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısı ile tüm tribünler bir nebze moral olması için deprem bölgesinden gelen kadınlar başta olmak üzere tüm kadınlara ücretsiz olacak.

TRİBÜNLERİMİZDE KADINLARIMIZ DA OLMALI!

Artvin Hopaspor Yönetiminde yapılan açıklama da, “Bu anlamlı günde tribünlerde kadınlarımızın olması bizi daha da güçlü hissettirecek. Özellikle protokol kombine kartı olan taraftarlarımız kartlarını eşlerine vermeleri ve protokolde kadınların maçı seyretmeleri ile bir farkındalık oluşturmak istiyoruz.


KADINLARIMIZ DA A.HOPASPOR’UN BAŞARILARINA ORTAK OLSUN

Erkek taraftarlarımız kadar kadın taraftarlarımızı da tribünlerimizde görmek istiyoruz. Şehrimizin takımına birlik ve beraberlik içinde destek verelim. Başarılarına katkı sağlamaya devam edelim.

ŞAMPİYONLUKLARI BİRLİKTE YAŞAYALIM

Taraftarlarımızın, kadınlarımızı tribünlere teşvik etmelerini, hatta tribünlere kendilerinin getirmelerini istiyoruz. Bu anlamda tüm kadınlarımızı davet ediyoruz. Bu güzel ve farklı havayı birlikte teneffüs edelim. Şampiyonlukları birlikte yaşayalım.” denildi.

BİLET GELİRLERİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLANACAK

Diğer yandan 12 Mart Pazar Günü Hopa ilçe Stadında oynanacak olan karşılaşmanın bilet gelirlerinin depremzedelere bağışlanacağı belirtildi.

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page