• HaberciGazete

Artvin Kanatlarımızın Altında

Güncelleme tarihi: 15 OcaCHP YDK ÜYESİ AYGÜN’DEN HOPA VE ARHAVİ BELEDİYELERİNE ZİYARET...

Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nu ziyaret etti.HOPA- CHP YDK Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün, bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Artvin ziyareti öncesi Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu’nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştükten sonra Arhavi’ye geçti.

ARHAVİ BELEDİYESİNE ZİYARETCumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün, Arhavi Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldi.

Aygün’ün ziyaretinde CHP Arhavi İlçe Başkan Vekili Osman Akgüner, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar ve Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan da yer aldı.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunuldu. Daha sonra Arhavi CHP İlçe Başkanlığını ziyaret ettikten sonra Hopa Yeşilköy’de Kazım Koyuncu anmasına katılan Aydın, daha sonra Hopa’ya geçti.

CHP YDK Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün ve CHP Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi‘yi makamında ziyaret ettiler. Başkan Ekmekçi Hopa ve Hopa Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler vererek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.


ARTVİN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI KISIRŞLAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR

Artvin Belediyesi, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokak hayvanlarında kısırlaştırma işlemlerine devam ediyor.ARTVİN-Artvin Belediyesi, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokak hayvanlarında kısırlaştırma işlemlerine devam ediyor.

Artvin Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri Şehirde yaşayan sokak hayvanlarının, kontrolsüz üremesini engellemek için 2021 yılı içerisinde, hizmet alımı ile anlaştığı serbest veteriner hekim tarafından bugüne kadar 114 sokak hayvanını kısırlaştırma işlemlerini gerçekleştirdi.

Kısırlaştırma işlemleri Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan program dâhilinde devam edecek.


HOPA’LI MÜNAZARACILARDAN BİR BAŞARI DAHA

Hopa’lı Münazaracılar, Artvin Birinciliğinden Sonra Karadeniz Bölge Üçüncüsü oldularLevent Yazıcı

HOPA-Gençlerin duygu düşüncelerini doğru ve sistematik bir biçimde ifade etmelerine katkı sağlamak, spordan sanata tarihten bilim-teknolojiye kadar birçok konuda bilgi birikimlerini artırmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığının Düzenlediği “Münazara Yarışması” devam ediyor.

2020 Türkiye Münazara Ligi yarışmaları; her takım iki kişi olacak şekilde 18-24 yaş aralığındaki lisans ve ön lisans öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen yarışmalar il pandemi kurulunun görüşü alınarak online olarak gerçekleştiriliyor.

Artvin'de yapılan Finalleri Hopa gençlik Merkezi adına katılan Osman Or ve Samet Hamza Bükte ikilisi kazanmıştı. İkili bu defa da Karadeniz bölge yarışmasında üçüncülüğü kanadılar.

Hopa Gençlik Merkezi Müdürü tarafından desteklenen Gençlere Ödülünü Hopa gençlik Merkezi Müdürü Özgür Dede verdi.


AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ ERGEN'DEN BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i, Makedonya'da düzenlenen U23 Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü olma başarısı gösteren Milli Güreşçi Erkan Ergen ziyaret etti.ARTVİN-Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i, Makedonya'da düzenlenen U23 Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü olma başarısı gösteren Milli Güreşçi Erkan Ergen ziyaret etti.

Yusufeli İlçesine bağlı Tekkale Köyünden olan Erkan Ergen, Makedonya'daki U23 Avrupa Şampiyonası'nda grekoromen stil 77 kiloda mindere çıkarak başarılı performans sergileyerek üçüncülük kürsüsüne çıktı. Elde ettiği bu başarılarla Artvin’imiz gururlandıran milli güreşçi Ergen, Başkan Elçin’i makamında ziyaret ederek şampiyonada yaşadığı süreci anlattı.

Başkan Elçin ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Milli Güreşçi Erkan Ergen’in Artvin’in onuru olduğunu ve üzerine düşenleri imkânlar ölçüsünde yapacağını söyleyerek başarılarının devamını diledi.

Ziyaret Başkan Elçin’in, Milli Güreşçi Ergen’e hediye takdim etmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Haberler ve görseller: Hayati Akbaş/Artvin


23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör