top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Ataşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Naim Yağcı yarın projelerini açıklayacakİSTANBUL/ATAŞEHİR-(BRTAJANS) - Adalet ve Kalkınma Partisi Ataşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Naim Yağcı, yarın Ataşehir için projelerini açıklayacak


AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Naim Yağcı, 3 Mart Pazar günü (yarın) saat 14.00'te Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel'de gerçekleştireceği proje lansmanı ile Ataşehir için hazırladığı vizyoner projelerini tanıtacağını duyurdu.


“Ataşehir Sizin!” sloganıyla yola çıkan Av. Mustafa Naim Yağcı, "Ataşehir’in 17 mahallesine eşit ve adil hizmet götürme sözüyle projelerini kamuoyu ile paylaşacağını" ifade ettiAv. Mustafa Naim Yağcı’nın lansmanında tanıtacağı projeler, Ataşehir’in sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.Projelerin güçlü bir ekip tarafından, her yaştan ve her kesimden Ataşehirliye hitap edecek şekilde tasarlandığını belirten Yağcı, tüm Ataşehirlileri bu önemli güne katılmaya davet ediyor. Yağcı, “Ataşehir’in 17 mahallesine eşit hizmeti getireceğimiz, Ataşehir’i hak ettiği değere ulaştıracak projelerimiz hazır. Ataşehir'in yarınları için hep birlikte adım atmak adına bu önemli günde sizleri de aramızda görmeyi çok isterim” diyor.


Tarih: 3 Mart 2024 Pazar


Yer: Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel

Saat: 14.00
37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page