top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Ataşehir’in 4 Mahallesi'nin İmar Planları İBB Meclisi’nden GeçtiYenisahra-Barbaros Mahalleri 1/1000 ölçek Uygulama İmar Planı İtirazları ve Kayışdağı-İnönü Mahalleleri 1/1000’lik Uygulama İmar Planları İBB Meclisi’nden geçti.

Ataşehir YenisahraBarbaros Mahalleri 1/1000 ölçek Uygulama İmar Planı (UİP) İtirazları ve Kayışdağı-İnönü Mahalleleri 1/1000 ölçek Uygulama İmar Planları (UİP) İBB Meclisi’nden geçti.

Ataşehir’in Yenisahra-Barbaros Mahalleri Uygulama İmar Palanı itiraz değerlendirmeleri ve Kayışdağı-İnönü Mahalleleri UİP İBB Meclisi’nde görüşülerek onaylandı.


Ataşehir’in 4 mahallesini kapsayan imar planları ile ilgili gelişmeyi sosyal medyadan duyuran Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, sosyal medya paylaşımında, “Ataşehirli komşularıma hayırlı olsun. Yenisahra-Barbaros Mahallerimizin 1/1000’lik Uygulama İmar Planı İtirazları ve Kayışdağı-İnönü Mahallelerimizin 1/1000’lik Uygulama İmar Planları İBB Meclisi’nden geçti. İBB Bşk. Sn. @ekrem_imamoglu ve tüm meclis üyelerine teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page