top of page
  • HaberciGazete

Ataşehir'in sorunları muhtarlarla tartışıldı...Ataşehir Belediyesi tarafından 2021 yılı mahalle muhtarları ile istişare ve değerlendirme toplantısının üçüncüsü Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan, Muhtarlık İşleri Müdürü Battal Sarıkaya, Belediye Birim Müdürleri ve Ataşehir’deki mahalle muhtarlarının katılımıyla Erdal Eren Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.


Ataşehir’in genel durumunun değerlendirildiği toplantıda, mahallelerde temizlik, sosyal donatı alanları, yapım, onarım, imar sorunları ve daha birçok konu ile ilgili sorunlar masaya yatırılarak çözüm önerileri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.Toplantıda muhtarların görüş, talep ve sorunlarını dinleyen Kayhan, “Mahallerimizin sorunlarını çözmek adına sizlerle iş birliği halinde çalıştığımız için hepimize teşekkür ediyoruz. Geri bildirimleriniz bizler için kıymetli ve değerli. Vatandaşlardan gelen talepler, imkânlar ölçüsünde yerine getirilmesi için çaba gösteriliyor. Yapıcı eleştirilerinizle hep birlikte ilçemizi çok iyi noktalara taşıyacağımıza inanıyoruz ”dedi.

Mahalle Muhtarları Görüşlerini Dile Getirdi

Toplantıda mahalle muhtarları, tek tek söz alarak mahallelerinde yaşadıkları sıkıntıları, talep ve sorunların çözümü konusunda önerilerini aktarıp görüşlerini dile getirdiler.

Ataşehir Muhtarları mahallerinde gerçekleşen proje, yatırımlar ve sorunların çözümü noktasında ilgili müdürlüklere teşekkür ederek toplantıların düzenli yapılmasından duydukları memnuniyeti de dile getirdiler.

Ataşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan yeni Barbaros Muhtarlığı binası için teşekkür muhtar Keziban Üreyil de emeği geçenlere teşekkür etti.21 görüntüleme0 yorum
bottom of page