top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Atakum’da yeni Başkan Serhat Türkel: 'Örnek marka kent olacağız'SAMSUN/ATAKUM- Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, seçim zaferini vatandaşlarla coşkulu bir törenle kutladı. Başkan Türkel programda, “Atakum, dünyaya örnek marka kent olacak.” dedi.


VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

31 Mart Yerel Yönetimler Seçimi’nde Atakum Belediye Başkanı seçilen Serhat Türkel, seçim başarısını vatandaşlarla kutladı. Atakum Belediye Binası önünde gerçekleştirilen kutlama törenine; CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, CHP Atakum İlçe Başkanı Adem Kürek, Atakum Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda, rap müziğinden kemençe ezgilerine ve popüler şarkılarına; geniş yelpazede müzik ziyafeti verildi. Muhteşem organizasyonda vatandaşlar, seçim zaferi ile bahar coşkusunu bir arada yaşadı. Başkan Türkel, Şair Hasan Akbaş’ın kendisi için yazdığı şiiri, alkışlar arasında okudu.  ATAKUMLULARA MÜZİK ZİYAFETİ

DJ İnanç Seven’in müzik dinletisi ile başlayan program, Grup Enemy One’ın, rap şarkıları ile devam etti. Yöresel ezgileriyle kemençe performansı, büyük alkış alırken; Grup Özgürlük, birbirinden güzel şarkıları ile müzik şöleni yaşattı. “HER ZAMAN HALKIN ARASINDA OLACAĞIM”

Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, programda yaptığı konuşmada, “Benim için çok onurlu ve heyecanlı bir yolculuk bu. Yola ilk çıkarken kazanan Atakum olacak, dedim. Atakum Belediyesi halkın belediyesi, sizin belediyeniz olacak. Ben her zaman sizlerin yanında kardeşiniz, ağabeyiniz, evladınız olmaya devam edeceğim. ‘Umutsuz durumlar yoktur; umutsuz insanlar vardır. Ben umudumu hiç kaybetmedim.’ diyen Gazi Mustafa Kemal  Atatürk'ün izinden aynı hizada gideceğiz. Ben umudumu hiç kaybetmedim. Gençler, siz de umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Sizin abiniz olarak burada herkesin önünde söz veriyorum; projelerinizi ve memlekete katkı sağlamak istediğiniz tüm çalışmalarınızı hayata geçireceğiz. Atakum Belediyesi olarak projelerinizin ve çalışmalarınızın hayata geçmesi için ne gerekiyorsa yapacağız.” ifadelerini kullandı.


118 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page