top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Bayraktutan ve Elçin öğrencilerle Atatepe'deCHP YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Belediye Başkanı Demirhan Elçin ile birlikte Belediye Misafirhanesinde kalan üniversite öğrencileriyle Atatepe’de düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-CHP YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Belediye Başkanı Demirhan Elçin ile birlikte Belediye Misafirhanesinde kalan üniversite öğrencileriyle Atatepe’de düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya geldi.Atatepe’de ki düzenlenen yemek organizasyonunda Başkan Elçin ve Bayraktutan öğrencilerle birlikte pasta keserek yeni yıllarını kutladı.

Elçin: “Bir arada olduğumuz için hepinize teşekkür ediyorum. 2022’de ki bütün mutluluklarınızın devam etmesini, bütün kötülüklerin geride kalmasını 2023 yılının sizin umutlarınızın hedeflerinizin neşelerinizin gerçekleşeceği bir yıl olur. Biz siyasiler olarak sizin iş aradığınız değil de işverenlerin sizi aradığı bir Türkiye hayal ediyoruz. Özellikle de kadınların ekonomik Özgürlüklerini kazanmaları istiyoruz. Tekrar 2023 yılında her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.” diye konuştuYemek programında; CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Altıparmak ve CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Reşat Murat Genç yer aldı.


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page