top of page
  • HaberciGazete

Dilek İmamoğlu yarın Trabzon’daİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu yarın Trabzon'da olacak. İmamoğlu, İBB İstanbul Vakfı tarafından yürütülen ‘Büyüt Hayallerini’ projesi kapsamında yapılacak etkinliklere katılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Vakfı, Dr. Dilek Kaya İmamoğlu’nun kız çocuklarının eşit şartlarda yaşaması ve eğitimlerine katkı sağlama fikriyle öncülüğünü yaptığı ‘Büyüt Hayallerini’ projesi kapsamında Trabzon’daki okullarda etkinlik düzenleyecek.

Fikir öncülüğünü yaptığı ‘Büyüt Hayallerini’ projesi kapsamındaki etkinlikleri gerçekleştirmek üzere 28-29 Kasım tarihlerinde Trabzon’da bulunacak olan Dr. Dilek Kaya İmamoğlu, Tonya, Çarşıbaşı ve Beşikdüzü’nde okul ziyaretleri gerçekleştirerek öğrencilerle buluşacak.

Memleketi Çarşıbaşı’nda büyük başarılara imza atan İskofya Spor Kulübü’nü de ziyaret edecek olan İmamoğlu, İskofya Spor Kulübü Voleybol Takımı ile de bir araya gelecek.


İmamoğlu'nun yarınki programı açıklandı:

28.Kasım 2022 Pazartesi günü, Dilek İmamoğlu, İstanbul Vakfı genel müdürü Perihan Yücel, İBB genel sekreter yardımcısı Murat Yazıcı, İBB destekler daire bașkanı Barıș Yıldız, CHP Trabzon il bașkanı Ömer Hacısalihoğlu, Beşikdüzü Belediye Bașkanı Ramis Uzun ; saat 11.00/11.30 dolayında Sayraç Necmettin Karaduman İlkokulu'nda olacaklar.


Devlet'in tașımalı eğitim politikası ile kapatılan 'köy okulları'ndan biri olan Sayraç Necmettin Karaduman İlkokulu, Sayraç kamusu imecesiyle yapıldı ve okulda zil çaldı. 15 öğrenci, 1 ana sınıfı öğretmeni, 1 de müdür yetkili sınıf öğretmeni var okulda.


Sözünü ettiğimiz ziyaret, katılıma açık.

47 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page