top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Didim’e dev proje


Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Didim’de yapacağı Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun ihalesi tamamlanarak yer teslimi gerçekleşti.

AYDIN - Aydın valiliği YİKOB tarafından gerçekleştirilen ihalenin itiraz süresi tamamlandıktan sonra yer teslimi gerçekleştirilen proje Didim’de spor alanında yapılan en büyük proje olarak ifade edildi. 30 Milyon liraya mal olacak dev spor tesisinin 300 günde bitilmesi planlanıyor. Gençlik ve spor bakanlığına ait arazi üzerinde inşa edilecek olan tesis 3820 m2 inşaat alanına sahip olacak.


Dev tesisin Didim’e kazandırılmasında büyük emeği olan AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı “ Artık tesislerimiz bizlere yetmiyordu ve burada inşa edilecek olan Gençlik Merkezimiz ile eksikliklerimizi tamamlayacağız. Sporcularımız, gençlerimizin hepsi bu tesislerden ücretsiz yararlanacaklar. Nice sporcularımızı yetiştireceğiz. Dolu dolu bir spor kompleksi Didimimizin hizmetinde olacak. Gençlik Merkezimizin 30 Milyon liralık bütçesini Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı vasıtasıyla bize sağlandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page