• HaberciGazete

Giresunlu Milli Sporcu Aysel Özgan Olimpiyat yolcusuParalimpik milli atıcı Aysel Özgan, Uluslararası Paralimpik Komitesi’den (IPC) aldığı davetle 24 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında yapılacak 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na kota kazanarak ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

Atıcılık sporuna 2004 yılında Giresun`da başlayan, halen yaşamını Bursa’da sürdüren 10m. Havalı tabanca (P2) ve 50m. Serbest Tabanca (P3) dallarında bir çok ödülü bulunan Milli Sporcu Aysel Özgan Tokyo Paralimpik Olimpiyatlarında ülkemizi temsil edecek olmanın gururunu yaşıyor.Çotanakspor yönetiminden moral ziyareti


24 Ağustos, 5 Eylül tarihlerinde yapılacak Tokyo Paralimpik Olimpiyatlarına katılacak olan Aysel Özgan’a moral ziyareti gerçekleştiren Bursa Çotanakspor yöneticisi Mutlu Aydın, Çotanakspor Başkanı Üzeyir Aktaş "kendileri ve tüm Giresunlular adına" milli sporcuya başarılar diledi.


Dualarınıza ihtiyacım var

Güler yüzü ile etrafına her daim neşe saçan Milli sporcu Aysel Özgan, yarışma öncesi tüm hemşerilerinden ve dostlarından dua istedi. Kendisine hediye edilen Giresunspor atkısı ve Çotanakspor flaması ile bir de hatıra fotoğrafı çektiren Özgan, Giresunspor’a süperlig’de başarılar diledi.


Kaynak: Erdal Avcı / Bursa

20 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör