top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi'nin acı günüHopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ağabeyi Kenan Ekmekçi'yi kaybetti.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa’da acı bu defa Ekmekçi ailesine düştü. Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçinin ağabeyi olan Kenan Ekmekçi hayatını kaybetti.

Kenan Ekmekçi için Hopa Merkez Camiinde düzenlenen cenaze törenine Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Cervatoğlu, kurum müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, vatandaşlar ve Belediye çalışanları katılarak Başkan Taner Ekmekçi ve aile bireylerine başsağlığı dilediler.

Kenan Ekmekçinin öğle namazı ardından kılınan cenaze namazı sonrası Kule dibi Mahallesinde aile mezarlığında toprağa verildi.

Başkan Taner Ekmekçi ağabeyinin toprağa verilmesi ardından yaptığı kısa açıklamada “Kıymetli Ağabeyim Kenan Ekmekçi’yi son yolculuğuna uğurladık. Acımızı paylaşan başta Kaymakamımıza, belediye başkanlarımıza ve tüm dostlarımıza acımızı paylaştıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentarer


bottom of page