top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Hopa'da plaj voleybolu coşkusuİbrahim Dağıstanlı: Dünya Baltacıoğlu ve Metin Görgün’ün anısını yaşatacağız

Hayati Akbaş

HOPA-Plaj voleybolunun efsane kenti Hopa’da 2023 TVF PRO Beach Tour Etabı 21 Temmuz Cuma günü oynanan maçlarla başladı. TVF ile Hopa Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen etapta her zaman olduğu gibi büyük ilgi vardı.İbrahim Dağıstanlı: Dünya Baltacıoğlu ve Metin Görgün’ün anısını yaşatacağız

Turnuva koordinatörlerinden İbrahim Dağıstanlı yaptığı açıklamada bu yılki organizasyona destek veren tüm sponsorlara ayrı ayrı teşekkür etti. Dağıstanlı arkalarında unutulmaz anılar bırakan ve geçtiğimiz yıl hayatlarını kaybeden dost ve arkadaşları Dünya Baltacıoğlu ve Metin Görgün’ün isimlerini bu yıl düzenlenen Pro Beach Tour Plaj Voleybolu Hopa Etabında yaşatacaklarını ifade etti.

Deniz Dağıstanlı: Hopa’nın Plaj Voleybolu tutkusu Uluslararası boyut kazandı

Turnuvanın koordinatörü Deniz Dağıstanlı Türkiye Voleybol Federasyonu Pro Beach Tour Plaj Voleybolu Hopa Etabının Uluslararası bir boyut kazandığını söyledi. Deniz Dağıstanlı, ‘Hopa ismi artık ülke sınırlarını aşmış, Uluslararası düzeyde konuşulan bir noktaya gelmiştir. Bu yıl da turnuvamıza Azerbaycan, İran, Gürcistan’dan sporcuların katılması bizleri fazlasıyla sevindirmiştir.’ dedi.

Toplamda 14 erkek, 10 kadın takımın yer aldığı etapta salonda Efeler ve Sultanlar Ligi’nde yer alan, Milli Takım forması giyen oyuncular Bahar Toksoy Guidetti, Çağla Akın, Doğukan Ulu, Hasan Sıkar, Hasan Yeşilbudak, Yasin Baysal, Müge Ocakçı, Plajda Milli Forma giyen oyuncular, Murat Giginoğlu, Sefa Urlu, Hasan Hüseyin Mermer, Merve Çelebi, Esra Betül Çetin, geçen hafta Balkan ikinci olan Esra Demirkıran, Ecem Aksoy, Balkan şampiyonu olan Batuhan Kuru, Sacit Kurt ile Azerbaycan, Gürcistan İran’dan da takımlar yer aldı.

9 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page