top of page
  • HaberciGazete

İçerenköy imar planları ilçe meclisinden oybirliği ile geçti


İSTANBUL / ATAŞEHİR - Ataşehir Belediye Meclisi’nin Ocak ayı 2. Birleşimi dün yapıldı. Gündemin en önemli maddesi olarak Ataşehir İçerenköy Mahallesi 1/1000 ölçekli II. Etap Uygulama İmar Planları mecliste bulunan siyasi partilerin oybirliği ile komisyondan geldiği şekliyle kabul edildi.


Gündemin 6.Maddesi olarak görüşülen ve oybirliği ile geçen İçerenköy 1/1000 ölçekli II Etap Uygulama İmar Planlarıyla ilgili söz alan AK Parti Meclis Üyesi Haluk Sadıkoğlu, CHP Meclis Üyesi Sadık Semih Kayhan ve İYİ Parti Meclis Üyesi Oğuz Sarul, planların hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz diyerek planların İçerenköylülere hayırlı olsun dediler.

Ataşehir belediyesi Meclisi 1. Başkan Vekili Kudret Arslan başkanlığında toplanarak gündemdeki 6 maddeyi görüştü. Gündemde bulunan 6 madde Komisyonlardan geldiği şekliyle oybirliği ile kabul edildi. Ancak 4.Madde de yer alan “Sulh ve Ödeme protokolü üzerine söz alan AK Parti Grup Sözcüsü Av.M.Naim Yağcı, işte CHP zihniyeti yönetemiyor lafı üzerine CHP sıralarından sert tepkiler aldı. Gösterilen tepkiler üzerine CHP zihniyeti sözünü geri alarak belediye ve yönetimi bu işi yapamıyor diye düzeltmesiyle gerginlik sona erdi. Gündemde görüşülecek başka madde kalmadığından 1. Başkan Vekili Kudret Arslan, 06.02.2023 Pazartesi saat 15.00'te toplanmak üzere oturumu kapattı.


Kaynak Linki : www.atasehir.com.tr

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page