top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

İstanbul Valisi Gül, muhtarları Ataşehir'de dinlediİSTANBUL/ATAŞEHİR- İstanbul Valisi Davut Gül, bugün Ataşehir'de muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledikten sonra İlçe belediyelerine yaptığı ziyaret programı kapsamında Ataşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti.Ataşehir'deki Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde düzenlenen “Ataşehir İlçesi Muhtarlar Toplantısı”na katılan İstanbul Valisi Davut Gül, Ataşehirli muhtarlardan ilçenin sorunlarını dinledi.


Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, il ve ilçe kamu yöneticileri ile muhtarların katıldığı toplantıda; sağlık, eğitim ve emniyet konuları üzerinde duruldu.

Ataşehirli muhtarlar; ulaşım, trafik ve imar sorunları ile uyuşturucu kullanımındaki yaşanan artıştan şikâyet ederek, bu sorunların çözümü üzerine yoğunlaşılmasını talep ettiler.

Toplantıda konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi de, mahallelerdeki imar sorunları ile ilgili bilgi verdi ve Ataşehir’deki gümrük ile hal alanlarının kaldırılması gerektiğini dile getirdi.


Toplantının ardından Vali Davut Gül, Başkan Battal İlgezdi’yi makamında ziyaret etti.Vali Davut Gül’ü ve beraberindeki Ataşehir Kaymakamı Ertaş'ı Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte belediye hizmet binası önünde karşılayan Başkan İlgezdi, ziyaret için Vali Davut Gül’e teşekkür etti ve Çanakkale Destanı’nı 3 boyutlu anlatan bir kitap armağan etti.


62 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page