• HaberciGazete

İstanbul'daki Artvin Dernekler Federasyonu'nun yönetimi değişti

İstanbul'daki Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF)'nun Ataşehir'de yapılan 3. Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa Harita Mühendisi Hakan Bekâr seçildi.

İSTANBUL/ATAŞEHİR- İstanbul&daki Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF)'nun Ataşehir'de yapılan 3. Genel Kurulda Başkanlığa Hopa’lı Harita Mühendisi Hakan Bekâr seçildi.

Ataşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılan kongreye katılım beklenenin üzerinde oldu. Federasyon üyesi derneklerin başkan ve yöneticilerinin tamamına yakınının katıldığı kongrede önceki dönem başkan Metin Kar ile Hakan Bekar listeleri ile aday oldular.

Gündem maddelerinin görüşülmesi ardından yapılan seçimlerde Hakan Bekar’ın listesi seçimi kazanarak çıktı.Kongrenin tamamlanması ardından Başkan Hakan Bekâr bir teşekkür mesajı yayınladı. Bekâr mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Genel Başkan adayı olduğum Artvin Dernekler Federasyonunun (ARDEF) seçimini büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Seçim sonucunda ben ve değerli yol arkadaşlarımı seçerek bize yetki ve görev veren delegelerimize, katılım sağlayan tüm Artvin Sevdalısı hemşerilerimize, görevi devralacak olduğum Ferman Erşahin ve ekininin bugüne kadar ki tüm değerli emeklerine, hizmet için yarıştığımız Metin bey ve ekibine, değerli divan başkanımız Cihat Işık ve divan üyelerine, Mersin'den gelerek Genel Kurulumuzu daha da şenlendiren Artvinli hemşerilerimize cani gönülden teşekkür ederim.

Birlik ve beraberlik içinde Federasyonumuzu daha da güçlendirerek Artvin ve Artvin'li hemşerilerimiz için güzel işler yapacağımıza inancım tamdır. Yolumuz açık olsun."

35 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör