top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

İYİ Parti'den dört haber


Meral Akşener’den Erdoğan’a sert tepki…

İYİ Parti lideri Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay'da sarf ettiği "Burası CHP’li demedik, onlar da bizim vatandaşımızdır dedik" ifadelerine sert yanıt verdi: "Kendine gel Sayın Erdoğan, kendine gel. Ağzından çıkanı kulağın duysun. Ayıptır, günahtır. Sen önce git, bir aynaya bak Sayın Erdoğan. Sen bu ülkeyi, yönettiğini mi sanıyorsun?


“İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuştu

Akşener, milletvekili adayı gösterilecek bakanlara istifa çağrısında bulundu.

“Şimdi bu atanmış bakanlar, arkalarında devletin gücüyle seçime girip, bir de buna adil ve dürüst bir seçim mi diyecekler?” diye soran Akşener, “Hayır! Böyle bir ilkesizliği, böyle bir ciddiyetsizliği kabul etmiyoruz. Madem tüm kabine üyeleri ani bir aydınlanmayla vekil adayı olmaya karar verdiler, o zaman buyursunlar; hodri meydan! İstifa etsinler öyle aday olsunlar!” ifadelerini kullandı.

Akşener’in, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den “Kayıp bakan Nemo” diye bahsetmesi gülüşmelere neden oldu…


Akşener'in konuşmasından satır başları:

*Bugün maalesef insanların vicdansızca fakirleştirildiği, kutuplaştırıldığı, devletimizin ise şuursuzca güçsüzleştirildiği ucube bir dönemden geçiyoruz. Çok büyük bir sınav veriyoruz.

*Her gün saçma sapan açıklamalarla yıpratılan sinirlerimiz var, her gün akıl dışı kararlarla söndürülen umutlarımız var.

*Türk siyasetinde daha önce eşi benzeri görülmemiş bu ucube döneme milletçe yapacağımız kritik bir seçim var.

*Vereceğimiz çok önemli bir karar var. Tam 1.5 ay sonra milletçe tarihi bir karar vereceğiz. Ya millet iradesini yeniden hakim kılacağız ya da sarayın büyüyen gölgesinde kaybolup gideceğiz.


*Ya cumhuriyetin yeni asrını hep birlikte müjdeleyeceğiz ya da ucube bir sistemin ilelebet devamına boyun eğeceğiz. Ya güç hırsından yolunu kaybetmiş bir kişinin ihtiraslarına teslim olacağız ya da istibdatın karşısında ‘Yaşasın Hürriyet’ diye bağıracağız.

“KAZANAN TÜRKİYE OLACAK”

*1,5 ay sonra tarihi bir karar vereceğiz. Ya millet hakimiyetini kuracağız ya sarayın gölgesinde yok olup gideceğiz. Ya Cumhuriyetin yeni asrını müjdeleyeceğiz ya da ucube bir sistemin devamına boyun eğeceğiz.

*Hiç şüphem yok ki 45 gün sonra milletimiz en doğru kararı verecek. O büyük ferasetini cümle aleme gösterecek. Kendisini unutanlara, yok sayanlara iradesinin gücünü yeniden hatırlatacak. O kutlu gün geldiğinde kazanan Türkiye olacak.

*Milletimizin önündeki tarihi seçimin arifesinde Türkiye’nin geleceği için vaat edilen seçenekler net bir şekilde ortada duruyor.

*Bir tarafta kadınlara şiddeti, tacizi, tecavüzü, ölümü reva görenler var; bir tarafta kadınların ve çocukların haklarını hukuklarını genişletmek isteyenler var. Bir tarafta Cumhuriyet değerlerine gıcık olanlar; diğer tarafta her 10 Kasım’da hüzünlenenler var.

*Bir tarafta ekonomiden eğitime hemen her alanda ülkemizi krizler yumağına sokan beceriksizlik abideleri var; diğer tarafta krizleri çözmeye talip olan liyakatli kadrolar var.Fotoğraf: Zekeriya ALBAYRAK / SÖZCÜ

“SİNAN ATEŞ AÇIKLAMASI”

*Bir tarafta Sinan Ateş’in katillerine göz yumanlar var; diğer tarafta katillerinden teker teker hesap soracak olanlar var. Bir tarafta gücünü rant şebeklerinden, mafyalardan alanlar var; diğer tarafta gücünü milletin kutlu iradesinden alanlar var.

*Devletin kaynaklarını kullanıp buna demokrasi mi diyecekler? Madem tüm kabine üyeleri vekil adayı olmaya karar verdiler, istifa etsinler; görelim çapları neymiş!

*İktidarın başı ve arkadaşları bu kadar açık ve net tablo karşısında illetin kararının ne olacağını gördükleri için paniğin pençesine düşmüş durumdalar.

*Daha dün Millet İttifakı’na bakanlık dağıtmakla uğraşanlar, bugün bakanlarını milletvekili yapma derdindeler.

“KAYIP BAKAN NEMO”

Bu bakanlar devletin gücüyle seçime girip buna ‘Adil bir seçim’ mi diyecekler? Böyle bir ilkesizliği kabul etmiyoruz.

*Madem kabine üyeleri aydınlanmayla vekil adayı olmaya karar verdiler, hodri meydan buyursunlar istifa etsinler. Madem milletin iradesine teslim olmaya adaylar o zaman devletin zırhını çıkarıp öyle aday olsunlar.

*Ama yapamazlar, vazgeçemezler. Bir Nebati Bakan vardı ne oldu ona? O ışıltılı gözleri gören var mı? Ekonomi perişan, esnaf kan ağlıyorken, kayıp bakan Nemo’nun nerede olduğunu bilen var mı? Kendisi bir tek Sayın Erdoğan’ın basın açıklaması olduğunda bir anda beliriveriyor.

EMEKLİ MAAŞLARINDAKİ ARTIŞ…

*Bay kriz ve arkadaşlarının yaşadığı paniğin bir başka yansımasını da son dönemki vaatleri ve icraatlarında da görüyoruz.

*İlk 4,5 yılında yapamadıklarını şimdi yapmaya başladılar. Sadece kendilerine çalıştılar, seçime aylar kala nedense milletimizi hatırlamaya başladılar. Seçime 6 ay kala emeklileri hatırladılar, EYT’li kardeşlerimizi, atanamayan öğretmenlerimizi hatırladılar.

*Geçtiğimiz hafta emeklilere verilecek bayram ikramiyesi ve maaşları belirlendi. Ancak 7500 liradan fazla alanların maaşında bir değişiklik yaşanmayacak. Asgari ücretin 8 bin 506 lira olduğu ülkede 7500 lira emekli maaşı vermek hakarettir.

*Milletimizi, ayın yarısına bile gelmeden, eriyen maaşlar ile, açlığa, yokluğa ve çaresizliğe, mahkûm ettiler.

*Yandaşları, üç kuruş zarar etti diye, dünyaları yerinden oynattılar; ama milletimizi utanmadan, geçim sıkıntısıyla, borçlarla bir başına bıraktılar. Kendi eşlerini, dostlarını, akrabalarını ihya ettiler; ama bu milletin evlatlarını, ısrarla görmezden geldiler.

Fotoğraf: Zekeriya ALBAYRAK / SÖZCÜ

“MAYISTA HAK YERİNİ BULACAK”

*Artık hesap vakti geldi, çattı, Sayın Erdoğan. 14 Mayıs akşamı, milletimizin gür sesini, iliklerine kadar hissedeceksin. Görmezden geldiğin millet iradesini, dimdik karşında göreceksin. Neden olduğun, tüm çilelerin hesabını, teker teker, sandıkta vereceksin.

*Hiç kusura bakma. 5 yılda yapmadığını, son 6 aya sığdırmaya çalışarak, bu hesaptan kaçamazsın.

*Milletimizin, senin ve beceriksiz arkadaşların için, tuttuğu kabarık defter, 14 Mayıs'ta açılacak. Milletimizin şaşmaz terazisi, seni 14 Mayıs'ta tartacak. O sandık gelecek ve 14 Mayıs’ta, hak yerini bulacak! Hazır ol, artık çok az kaldı.

TEMEL ATMA TEPKİSİ…

*Geçtiğimiz hafta, bu iktidarın gerçek yüzünü, çarpıcı bir şekilde ortaya koyan, çok acı bir örnek daha yaşadık. Ülkemiz adına, bir kez daha üzüldük; iktidar adına da, bir kez daha utandık.

*Artık her şeyiyle, göstermelik hale gelmiş bir iktidarın; günü kurtarmaktan başka, hedefi kalmamış bir hükûmetin; ucuz, utanmaz ve ahlaktan yoksun, bir yönetim anlayışının; acınası hâline, şahit olduk. Evet, şu sahte temel atma töreninden bahsediyorum.

*Yıllarca, büyük büyük konuşup; ‘Ben, temel atma törenlerine katılmam, ben biten işin, açılışını yaparım' diyecek kadar, şişmiş bir egonun, balon gibi öterek sönüşünün, ibretlik vesikasından bahsediyorum.

*Bu fevkalade parlak, bir o kadar da, cüretkar arkadaşlarımız; Boş araziye beton döküp, ‘Hastane temeli atıyoruz' diye, Türkiye'ye yutturmaya kalktılar. Evet yanlış duymadınız. Boş araziye, bir demir kafes koymuşlar.

“GÜLER MİSİN, AĞLAR MISIN?”

*Görseniz, çocuk havuzu kadar. Üstüne de, mikserden beton döktüler. Saray medyasının, köpürteceği kadar da görüntü alıp, servis ettiler. Alın size, AK Parti usulü, temel atma töreni. Güler misin, ağlar mısın?

*Şu ciddiyetsizliğe bakar mısınız? Kelimelerin kifayetsiz kaldığı, şu şuursuzluğa, bir bakar mısınız? Nitekim artık, bu iktidarın, tüm işleri de, aynı bu sahte temel atma töreni gibi…

*Hiçbir şey umurlarında değil. Yüzleri kızarmıyor, utanmıyorlar. Göz göre göre yalan söylemekten, hiç mi hiç gocunmuyorlar. Palavralara, masallara sığınmadan, tek bir cümle bile kuramıyorlar. Yazık ki ne yazık…

“21 YILDIR NEREDEYDİNİZ?”

*Şimdi de çıkmışlar; ‘Bir yılda, tüm depremzedelere, konutlarını teslim edeceğiz' diyorlar. Arkadaş, madem bir yılda yapılabiliyordu, 21 yıldır neredeydiniz?

*Madem bir günde, sadece kamu kuruluşlarından, 90 milyar lira para toplanabiliyordu; 21 yıldır, neden toplamadınız? 21 yıldır, ‘Deprem geliyor' diye bas bas bağıran, bilim insanlarımızı, neden dinlemediniz? 21 yıldır topladığınız, deprem vergilerini, neden çarçur ettiniz?

*‘Bir yılda, 650 bin konut yapacağız' diyen bir iktidar, 21 yıldır, bunu neden yapamadığını, milletimize anlatmak zorundadır. Bu kadar basit. Önümüzde, koskoca Marmara Depremi riski var.

*Eğer bir yılda, 650 bin konut yapıyorsanız; İstanbul'da, Yalova'da, Tekirdağ'da, Kocaeli'nde olası bir depremde, yıkılmasına kesin olarak bakılan, binlerce bina var. Bu binaları yenilemek için, daha ne bekliyorsunuz?

*Depremde yıkılıp, çökmelerini mi bekliyorsunuz? Yine binlerce insanımıza, mezar olmalarını mı bekliyorsunuz?

*Şehirlerimizi depreme hazırlamak, bu kadar zor bir iş değil. Bunu zor gösteren, 21 yıldır hiçbir şey yapmayan, bu beceriksiz iktidardır.

*Nitekim; Ekrem Başkan'ın çalışmaları ortada… İnşallah, 14 Mayıs'tan sonra da, bunun ne kadar kolay olduğunu, tüm Türkiye'ye göstereceğiz. 14 Mayıs'tan sonra, Artık kimse, kendine mezar olacak evlerde yaşamayacak. Hiç kimseyi, geride bırakmayacağız. Hiç kimseyi, bile bile, ölüme terk etmeyeceğiz! Üstelik öyle, sahte temeller atarak da değil…

*Elbette, bu kepazeliklere şaşırmıyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki; seçimi kazanmak için, her şeyi mubah görenler; gerçekleri çarpıtırken de, hiçbir ahlaki sorumluluk taşımazlar.

*Olmayan temellerin önünde, atıp tutarken de, hiçbir utanç duymazlar. Yalan söylemekten de, iftira atmaktan da, hakaret etmekten de, zerre rahatsız olmazlar. Biz, millet olarak, 21 yıllık AK Parti iktidarı döneminde, bu durumun, sayısız örneğine şahit olduk.

*Nitekim; Sayın Erdoğan'ın, Hatay ziyaretindeki, tek rezalet, temel atma töreninden ibaret değildi…

*Kendisi önce, kürsüye çıkıp dedi ki; ‘Burası CE-HA-PE'li demedik. Bunlar da, vatandaşımız dedik' Yaaa… ‘Bunlar da' vatandaşıymış… Şu edepsizliğe bir bakar mısınız? Şu nobranlığa bir bakar mısınız? Şu bilinç altına bir bakar mısınız? Şaka gibi ama gerçek…

*Üstelik; işine gelince, ‘Milletin adamıyım' diye, ortalıkta gezinen, bu zat; bu sözleri, depremzede vatandaşlarımıza söyledi.

“AYIPTIR, GÜNAHTIR”

*Bu sözleri, acılı annelere, babalara, çocuklara söyledi. Ve bu sözleri, bir Cumhurbaşkanı olarak söyledi…

*Kendine gel Sayın Erdoğan, kendine gel. Ağzından çıkanı kulağın duysun. Sen, 85 milyonun, tamamına karşı sorumlusun. 45 günün kalmış olsa da, sen hâlâ, bu ülkenin, Cumhurbaşkanlığı makamında oturuyorsun. Ayıptır, günahtır.

*Bir de, bu edepsizlikten sonra, çıkmışsın, devletin ne olduğuna dair, en ufak bir fikrin varmış gibi, bize, devlet ahkamı kesmeye kalkıyorsun…

*Sen önce git, bir aynaya bak Sayın Erdoğan. Sen bu ülkeyi, yönettiğini mi sanıyorsun? Ben sana söyleyeyim: sen ülke mülke yönetmiyorsun; sen ihale yönetiyorsun, sen rant yönetiyorsun, sen algı yönetiyorsun.

*Ama sen devleti yönetemiyorsun. ‘Seçilmiş Cumhurbaşkanı'yım' diye, kasıla kasıla geziyorsun; ama daha Cumhurbaşkanı gibi davranmayı bile, beceremiyorsun.

*‘Kabile ülkesi değil' diyorsun ama kabile reisi yetkileriyle, devlet yönetmeye kalkıyorsun. Neymiş? Devlet böyle yönetilmezmiş. Neymiş? Belediye Başkanlarının, Cumhurbaşkanı Yardımcısı olması yanlışmış. Neymiş? Bu devlet, kabile devleti değilmiş…

*Yaaa öyle mi Sayın Erdoğan? Hayırdır, neden bu kadar rahatsız oldun? Neden bu kadar korktun? Neden bu kadar çekindin? Günaydın! Biz sana zaten yıllardır, aynı şeyi söylüyoruz.

*Evet doğrudur; bu devlet, elbette kabile devleti değildir. Ama mesela; Türkiye Cumhuriyeti Devleti senin kabile devleti standartlarına, mecbur da değildir.

“ENGELLERİ YIKA YIKA GELİYORUZ”

*Mesela; Türkiye Cumhuriyeti Devleti; ekonomide, hukukta, eğitimde, keyfiyet ve vasatlığa, layık da değildir. Mesela; Türkiye Cumhuriyeti Devleti; rantçı dostlarının, kasasını dert ettiği kadar, milletinin kesesini dert etmeyenlere, mahkum da değildir.

*Ez cümle; Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ne sana, ne ucube sistemine, ne de ‘kadro' diye yutturmaya çalıştığın, beceriksiz kabilene, hiç ama hiç mecbur değildir. İşte bu yüzden, biz geliyoruz!

*Engelleri, yıka yıka geliyoruz. İftiraları, boza boza geliyoruz. Yalanları, yene yene geliyoruz.

*Nitekim sen meydanlara çıkıp; ‘Hani belediyeler nerede? Deprem bölgelerine uğradılar mı?' diye iftira atarken; biz Mansur Başkan'la, Ekrem Başkan'la Kahramanmaraşlı, Hataylı kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz.

*Sen ‘belediyeler buralara gelmediler' diye, kendini kandırıyorsun ama vatandaşlarımız, onlara ‘Allah sizden razı olsun' diyor. Sen, durmadan çamur atıyorsun; ama vatandaşlarımız, onlara ‘Yüzümüz sizin sayenizde güldü' diyor.

*Sen ‘bu belediyeler çalışmıyor' diye, karalama yapıyorsun ama, vatandaşlarımız onlara; ‘AK Partili belediyelerin yapmadığı güzelliği, siz yaptınız' diyor.

*Bak, bunları, ben söylemiyorum Sayın Erdoğan. Bunları bizzat, vatandaşlarımız söylüyor. Depremin olduğu ilk günden beri; 11 Büyükşehir Belediyemizin de; nasıl canla başla çalıştığını, nasıl yardıma koştuğunu, nasıl kucak açtığını en iyi, deprem bölgesindeki insanlarımız biliyor.

“SANA SÖZ, ÇOK AZ KALDI”

*O nedenle; sen artık giderayak, daha fazla nefesini yorma; kendini de, daha fazla rezil etme, Sayın Erdoğan… Çünkü; Büyük Türk Milleti, artık sizin gerçek yüzünüzü gördü. Geri sayım başladı. Bunun artık dönüşü yok.

*Sandık geldiğinde, milletimizin kutlu iradesi, sizi o sandığa gömecek. Bundan kaçış yok. Ve milletimizin iradesi, 15 Mayıs'ta iktidara gelecek. Korkunun ecele faydası yok.

*Sana söz, Sayın Erdoğan; o güzel bahar gününde, biz iktidara geldiğimizde, sen utanacaksın. Attığın iftiralardan utanacaksın.

*Millete söylediğin yalanlardan utanacaksın. Ne kadar aciz, ne kadar beceriksiz olduğunu görecek ve aynadaki suretinden utanacaksın. Üstelik bir gün de değil, her gün utanacaksın. Sana söz, çok az kaldı.


İYİ’ler SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİİSTANBUL/ATAŞEHİR - Yüksek Seçim Kurulu’nun resmi seçim takvimini paylaşmasıyla birlikte, İYİ Parti ilçe teşkilatlarında sandık güvenliğine yönelik devam eden çalışmalar hızlandırıldı.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı Seçim İşleri Başkanlığı tarafından yürütülen ancak seçimlere 47 gün kala hızlandırılan sandık güvenliği eğitimlerinin bu haftaki adresi Örnek Mahallesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi oldu.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği eğitim toplantısına İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gökay Kıran, İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu, Teşkilat Başkanı Lütfü Koca, Seçim İşleri Başkanı Gözde Telatar, parti yönetimi, mahalle başkanları, seçim koordinatörleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu, yaptığı konuşmada diğer seçimlerden farklı olarak vatandaşların 14 Mayıs seçimlerine büyük ilgi gösterdiklerini belirterek, “Vatandaşın artık sabrı kalmadı ve seçim güvenliği konusunda haklı olarak korkuları var. Bu korkuları inanın yeneceğiz ve 14 Mayıs’ta tarih yazacağız” dedi.

Yaklaşık olarak iki saat süren eğitimde konuşan İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gökay Kıran, sandık güvenliği ve nasıl önlem alınacağı konusunda İYİ Parti Genel Merkezi’nin İstanbul İl başkanlığının ve ilçe teşkilatlarının seçim konusunda hazırlıklı ve uzmanlaşmış kadrolarının olduğunu belirterek, sadece insan kaynağı konusunda gönüllülere ihtiyaç olduğunu söyledi.

Kıran konuşmasını şöyle sürdürdü:“Ataşehir özelinden konuşmak gerekirse sizler Ataşehir’de yaşıyorsunuz. Hiç kuşkusuz sandıklarınızı koruyacaksınız. Bilindiği gibi Ataşehir’de 892 tane sandık var ve vatandaşlarımızın sadıklara sahip çıkmak adına partimizin ilçe başkanlıklarına başvurarak katkı sağlamalarını bekliyoruz. Bu konuda sadece biraz daha özen göstermek gerekiyor. Kısacası sandıklara hâkim olmamız gerçekten çok önemli. Eğer bu biz bu koordinasyonu sağlarsak 14 Mayıs’ta gerçekten tarih yazmış olacağız.”

Eğitimlerin ara verilmeden devam edeceğini belirten İYİ Parti Ataşehir Seçim İşleri Başkanı Gözde Telatar, “Seçimlere kadar bu eğitimler devam edecek. Sandık görevlilerini iyi hazırlayacağız. Ayrıca Sandıklarda yedekli görevli formülü üzerinde çalışıyoruz. Güneşi kucaklamaya AZ kaldı” dedi.VEKİL ADAY ADAYI KAVUN: “KOCAELİ'Nİ LİDER KENT YAPACAĞIZ”


İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Aynur Vergili Kavun, “Millete hizmet yolunda yaşanan tüm sıkıntıları çözecek işlere imza atarak, "Kocaeli'ni her alanda lider kent yapacağız" dedi.14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde İYİ Parti'den milletvekili aday adayı olan Aynur Vergili Kavun çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Kavun, siyasetin önemli isimleriyle de bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor. Milletvekili adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Kavun, " 14 Mayıs'a İYİ'lerin iktidar olmasına az kaldı. Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde bizlerde sahada çalışmalarımıza devam ediyor. Partimize olan ilginin her geçen artması vatandaşların umudu bizde görmesi bizleri oldukça mutlu ediyor. 14 Mayıs'a kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalmadık kapı elini sıkmadığımız vatandaşımızı bırakmayacağız. Bu yolda ilk önce aday adayı sonra aday ve halkımızın oylarıyla da milletvekili olarak mecliste hizmet etmek içinde yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Halkın vekili olarak milletimize hizmet etmek için gecemizi, gündüzümü de katarak mücadele edeceğim" dedi.


Türkiye'nin en önemli kentlerinden biri olan Kocaeli'nin yaşadığı sıkıntıların farkında olduklarını ifâde eden Kavun, “Cumhuriyet'imizin 100'ncü yılında Kocaeli'ni her alanda öncü olan bir il haline getirmek için çalışacağız. Sanayiden, turizme, istihdamdan diğer tüm alanlarda Kocaeli'ni lider kent yapacağız" diye konuştu.


HALK MECLİS'TE UYKUR'U GÖRMEK İSTİYOR


Yaklaşan 14 Mayıs seçimlerinde anketlere İYİ Parti'den İstanbul milletvekili aday adayı olan İş İnsanı ve Siyaset Bilimci Mehmet Uykur damgasını vuruyor. Anketlerde birinci çıkan Uykur'u vatandaşlar mecliste görmek istiyor.Türkiye'nin ilk ve tek anket firması olan Dijital Anket’in devam eden anketine Mehmet Ali Uykur damga vurdu. İYİ Parti'den 28'nci dönem milletvekili aday adayı olan Mehmet Ali Uykur ankete katılanların en çok mecliste görmek istediği aday adayı oldu.


Çok sayıda aday adayının oy bile alamadığı ankette açık ara birinci olan Uykur, Türkiye'nin en kapsamlı anketine damga vurdu.


Halkın ilgisine teşekkür eden Uykur, "Halka hizmet etmek için çıktığımız bu yolda halkın takdirini kazanmak bizleri oldukça mutlu etti. Bize olan güveni hiç zaman boşa çıkamayacağız. Millete hizmet yolunda çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemiz hep birlikte 14 Mayıs'ta çok daha İYİ olacak" dedi.31 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page