top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Kızı kaybolan baba canına kıydı


İSTANBUL- Bir aydır kaybolan kızını arayan baba, daha fazla dayanamadı, canına kıydı. Esenler'de bir evden gelen silah sesi üzerine polise ihbar yapıldı. Eve giden ekipler, bir erkeğin cansız bedeniyle karşılaştı. Silahla intihar eden kişinin, televizyona çıkarak 21 yaşındaki kayıp kızını arayan Mehmet Hanefi Çagana olduğu öğrenildi.

Esenler'de bir televizyon programında günlerdir kayıp kızını arayan baba evinde silahla canına kıydı. Kaybolan ve kendisinden yaklaşık 30 gündür haber alınamayan 21 yaşındaki Rukiye Çagana'nın babası Mehmet Hanefi Çagana kızını bulabilmek için bir televizyon programına katıldı. EVİNDE SİLAHLA CANINA KIYDI

Kızından haber alamayan baba Çagana'nın bugün intihar ettiği öğrenildi. Arnavutköy Merkez Mahallesi Zülal Sokak'ta bulunan bir evde silah sesi duyulması üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri şahsın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirlerken kimlik tespiti yapan polis ekipleri ise şahsın Mehmet Hanefi Çagana olduğunu aktardı. KIZI HALA ARANIYOR Alınan bilgiye göre ise Mehmet Hanefi Çagana isimli şahsın 5. kattaki ikametinde eşiyle otururken kafasına silah ile bir el ateş ederek intihar ettiği öğrenildi. Öte yandan konuya ilişkin polis ekiplerinin çalışmaları sürerken kaybolan 21 yaşındaki genç kız hala aranıyor.

21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page