top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Kurban Bayramı haber ve mesajları

BAYRAKTUTAN BAYRAM MESAJI YAYINLADI

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan yayınladığı Bayram mesajında “Aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle; Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve huzur dolu nice Bayramlar dilerim” dedi.


ANKARA-CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan yayınladığı Bayram mesajında “Aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle; Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve huzur dolu nice Bayramlar dilerim” dedi.Bayraktutan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği zamanlardır. Bayramların getirdiği tüm güzellikleri yaşayarak, bu kutsal günleri, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulması, köklü dostlukların kurulması yönünden fırsat olarak görmeliyiz.

Yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı artıran en özel günlerden Kurban Bayramımızı yaşadığımız bugün en büyük dileğimiz ülkemizin içerisinde bulunduğu tüm olumsuzluklara rağmen herkesin güzel bir bayram geçirmesidir.

Cennet vatanımızda kaynakların adil paylaşıldığı, kimsenin yoksulluk ve sefalet içinde olmadığı, çocukların yatağa aç girmediği, üretimin tüketimden fazla olduğu, emeğin değer bulduğu, hak, hukuk, adalet ve eşitliğin hakim olduğu, güvenlik kaygısı ve gelecek endişesinin taşınmadığı, terör ve şiddetin son bulduğu, herkesin birlik ve beraberlik içinde yaşadığı nice bayramlara erişmek umuduyla; aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle; Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve huzur dolu nice Bayramlar dilerim”.CHP’li Evrim Karakoz’dan Kurban Bayramı Mesajı

CHP Aydın Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Evrim Karakoz yayınladığı bayram mesajında Aydınlı hemşehrilerinin ve İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı kutlayarak; tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.


Kurban Bayramı’nın dayanışmaya, yardımlaşmaya ve paylaşmaya vesile olduğuna dikkat çeken Karakoz, “İşçisi, çiftçisi, emeklisi, genci, yaşlısı milyonlarca vatandaşımız hakkını alamadığı, ötekileştirildiği ve yoksulluğa terk edildiği için hak, hukuk ve adalet özlemiyle yaşıyor. Birçok insanımız ekonomik nedenlerden ve hayat pahalılığından dolayı bırakın kurban kesmeyi, bayram dahi kutlayamıyor. Elbette bu günleri dayanışma ile aşacağız. Ülkemizde acil ihtiyacımız olan huzuru, refahı ve adaleti yeniden hakim kılabilirsek her günümüzü bayram tadında yaşayabiliriz.” dedi.

Aydın Milletvekili Evrim Karakoz mesajında; “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz başta olmak üzere Aydınlı hemşehrilerimin ve tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve bereket getirmesi temennisiyle tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.


SEÇKİN KURT’TAN BAYRAM MESAJI

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, kurban bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.ARTVİN-Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, kurban bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda Tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Başkan Kurt mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar; sevgi, paylaşma, dayanışma ve barış gibi insana en çok yakışan değerlerin bir arada yaşanması halinde, hayatın nasıl güzelleştiğini görmemize vesile olan; kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemizi sağlayan çok özel günlerdir.

Bu özel ve mübarek günleri layığı ile yaşamayı temenni ederken, ülkemizin, milletimizin, tüm İslam Âleminin mübarek kurban bayramını kutluyor, sağlık ve huzur içinde, birlik ve beraberlik dolu nice bayramlara ulaşmayı diliyorum.”


YUSUFELİ BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA HEYECANI

Yusufeli Belediyesi'nde personelle bayramlaşma programı düzenlendi.Hayati Akbaş

YUSUFELİ-Yusufeli Belediyesi'nde personelle bayramlaşma programı düzenlendi.


Yusufeli Belediyesi Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleşen personel bayramlaşma programında, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Belediye çalışanlarının bayramını kutlayarak aileleriyle birlikte mutluluk ve huzur içinde nice bayramlar geçirmelerini dileğinde bulundu.

Bayram süresince görev yapacak olan belediye personeline de kolaylıklar dileyen Yusufeli Belediye Başkanı Aytekin, “Sevgili arkadaşlar yeni bir ilçede yeni bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Yeni ilçemizde hep birlikte el ele vererek daha güzel işlere imza atacağız. Hep söylediğim bir söz vardır Belediye hizmetlerinin asıl sahipleri Belediye çalışanlarıdır. Emekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle hepiniz Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, aileleriniz ile birlikte nice güzel bayramlar temenni ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Aytekin konuşmaları sonrasında belediye personeline bayramlık hediyelerini verdi.Başkan Abdullah Özyiğit, Kurban Bayramı’nı kutladıMersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, yayımladığı mesajla Kurban Bayramı’nı kutladı.

Başkan Abdullah Özyiğit, mesajında şu ifadeleri kullandı: Kıymetli hemşehrilerim, Yenişehir, birlikte yaşama ve dayanışma kültürünün hakim olduğu bir kent.

Sizinle komşu olmaktan, bayramları karşılamaktan onur duyuyorum.

Bu kutlu günlerde, birlik ve yardımlaşma duygularımızı en üst düzeyde yaşıyoruz.

Bayramın ruhuna uygun olarak, komşularımıza, ihtiyaç sahiplerine ve kentimizde yaşayan depremzede kardeşlerimize dayanışma elini uzatmaya devam edelim.

Bu duygularla, Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Sevgi ve sağlıkla kalın, hoşça vakit geçirin.

Saygılarımla."
78 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page