• HaberciGazete

Meral Akşener Artvin'deİyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Arhavi Belediyesini Ziyaret Etti…

Hayati Akbaş

ARTVİN-İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karadeniz gezisi kapsamında Artvin ziyareti öncesi Fındıklı’ya uğrayarak vatandaşların dertlerini dinledi. Fındıklı’da yoğun ilgi ile karışlanan Meral Akşener Artvin ziyaretinin ilk durağı olan Arhavi’den başladı.

Akşener Fındıklı'da

Akşener Arhavi belediyesinde Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İyi Parti yetkilileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Genel Başkan Akşener’in ziyaretinde, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İyi Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgök, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Belediye Meclis Üyesi Emine Kuruoğlu Aydınlıoğlu, İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi yetkilileri ve vatandaşlar yer aldı.
İl sınırında karşılandıktan sonra Arhavi Belediyesinde Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından belediye başkanlık makamında ağırlandı. Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ziyaretleri nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener geçtiğimiz aylarda meydana gelen sel felaketi nedeni ile başkan Kurdoğlu nezdinde tüm ilçeye geçmiş olsun temennilerini iletti. Yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirilen genel başkan, partililer ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçeden ayrıldı.Akşener’in ikinci durağı Borçka oldu. Borçka’da yoğun ilgi ile karışlanan Akşener, vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Esnaf ziyaretine başladı. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşların ve esnafların ekonomik sıkıntıları karşısında “Nereyi ziyaret ettikse ayni sorunla karşılaşıyoruz. Yeter artık, esnafımıza bu çileyi yaşatmaya kimsenin hakki yok. Çare ve çözümün adresi sandıktır” dedi.


Akşener Borçka ziyareti ardından Artvin’e kalabalık bir konvoy eşliğinde hareket etti.


60 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör