• HaberciGazete

Selde hasar gören Arhavi Postası'na ziyaretlerArhavi’de yaşanan son sel felaketinde hasar gören Arhavi Postası Gazetesi tesislerine geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor.


Hayati Akbaş

ARHAVİ- Arhavi’de yaşanan son sel felaketinde hasar gören Arhavi Postası gazetesi tesislerine geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor.


Gazetenin İnönü Bulvarı üzerinde bulunan tesisleri yarım metre su altında kalınca ana Bilgisayarı, Dijital baskı ve Baskı makineleri ciddi maddi hasar görmüştü.

Gazete tesislerinde meydana gelen hasar nedeniyle Gazetenin imtiyaz sahibi Necmettin Numanoğlu ve gazeteci oğlu Gökhan Numanoğlu’na geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor.


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Sel ve afetlerin yaşandığı bölgeleri inceleme programı kapsamında geldiği Arhavi’de, Arhavi Postası Gazetesini ziyaret ederek “geçmiş olsun” dileklerini ileterek, “Devletimiz mağdur olan vatandaşlarımızın yanında olacaktır. Sizin de yanınızda olacağız” dedi.Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Milletvekilleri Erkan Balta ve Uğur Bayraktutan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, TSO Başkanı Atıf Kesim, Basın İlan Kurumu Trabzon Şube Başkanı Ali Nuhoğlu, siyasi parti İlçe Başkanları ve vatandaşlarda Arhavi Postası gazetesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.Arhavi Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Necmettin Numanoğlu ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada “İlçemiz son yılların büyük afetlerinden birini can kaybı olmadan atlatmıştır. Öncelikle bu beni ve bizleri teselli etmiştir. Afet nedeniyle gazetemiz tesislerinde ciddi bir hasar meydana gelmiştir. Bundan dolayı buraya kadar gelip bizlere geçmiş olsun dileklerini ilettikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.


4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör