top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Utku Cihan'dan İstanbul Artvinliler Vakfı'na ziyaretİstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı iken istifa edip Hopa Belediye Başkanlığı adaylığına başvuru yapan Utku Cihan İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfını ziyaret etti. 


Hayati Akbaş

İSTANBUL-İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı iken istifa edip Hopa Belediye Başkanlığı adaylığına başvuru yapan Utku Cihan İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfını ziyaret etti. Utku Cihanın Vakıf ziyaretinde Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Esen Yağcı,  Genel Sekreter Mine Emirzade Artar, Sayman Muhterem Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ümit Orman, Yaşar Gümüşel, Fuat Ekin, Hasibe Özkan, Abdullah Özyurt, Mustafa Akbıyık, Fatih Ülker, Denetim Kurulu Başkanı Türkşen Uygunun yanı sıra vakıf önceki dönem Başkanlarından Hakan Bekar, İBB İSKİ Koordinatörü İlyas Şahin de hazır bulundu

Vakıf Başkanı Esen Yağcı Utku Cihanın vakfı ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek “Hoşgeldiniz” dedi.

Utku Cihan sıcak ve samimi karşılama için Başkan ve vakıf yönetimine teşekkür etti. Cihan kendinden ve çalışma hayatından bahsederek kendi doğup büyüdüğü ata toprağı Hopa’ya hizmet etme adına yola çıktığını ve Hopa Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu ifade etti.

Utku Cihan Hopa’nın sıradan bir ilçe olmadığını, ülkenin ilk giriş ve son çıkış noktası olduğunu ifade ederek Ülkemizin vitrini olacak bu kente hizmet etmenin büyük onur olacağını ifade ederek. Hopa’ ya dair projelerinden bahsetti.Ziyaret sonunda Artvin Beykoz Halk Oyunları ekibinin Halk oyunları çalışmasını da ziyaret ederek çalışmalara katılan gençlerle bir süre sohbet etmesi ardından vakıf başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından başarı teennileri ile vakıftan uğurlandı.

 

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page