top of page
  • Yazarın fotoğrafıHaberciGazete

Yusufeli Sempozyumu 17-18 Ekim'deArtvin Çoruh Üniversitesi ve Yusufeli Belediyesi tarafından 17 – 18 Ekim 2023 tarihinde Yusufeli İlçesinde düzenlenecek olan üçüncü Yusufeli Sempozyumu öncesinde hazırlıklarda sona gelindi.


YUSUFELİ-Artvin Çoruh Üniversitesi ve Yusufeli Belediyesi tarafından 17 – 18 Ekim 2023 tarihinde Yusufeli İlçesinde düzenlenecek olan üçüncü Yusufeli Sempozyumu öncesinde hazırlıklarda sona gelindi.


Yusufeli Belediyesi ve Artvin Çoruh Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek olan Üçüncü Yusufeli Sempozyumuna hazırlıklar devam ediyor. Sempozyum hazırlıkları kapsamında Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademisyenler tarafından oluşturulan düzenleme kurulu çalışmalarına devam ediyor.

Yusufeli Belediyesi tarafından yeni yaşam alanlarının ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan gelişmesine katkı sağlayacak olan konuların ele alınacağı sempozyum 17-18 Ekim'de düzenlenecek. Sempozyumda alanlarında yetkin akademisyenlerin kaleme alacağı bilimsel yazılar ve bu yazıların içeriklerinin ilçeye getireceği katkılar ele alınacak. Sunulan bildirilerin daha çok proje odaklı olacağı ve Yusufeli’nin kalkınması adına hayata geçirilecek projelere zemin oluşturması amaçlanıyor.


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page